О нас

Танцювальний інтернет-бутік "EliDance" - це танцювальний магазин, в якому представлений широкий асортимент ексклюзивного танцювального одягу, взуття та аксесуарів від світових брендів Bloch, Capezio, Sansha, Wear Moi, Dansez, SoDanca, Gaynor Minden, Intermezzo, Freed, Body Wrappers і ін., а також товарів українських виробників одягу та взуття для танців.

У нашому танцювальному інтернет-магазині Ви знайдете все найнеобхідніше для спортивних бальних танців, хореографії, балету, народних, фольклорних, джазового та інших видів танців. Ми пропонуємо оригінальну продукцію світових брендів, вироблену в Європі та США, а також товари українських виробників для танцюристів будь-якого професійного рівня.

Танцювальний інтернет-бутік "EliDance" був заснований в 2011 році, а в 2015 році був запущений проект Elidance.com.ua. Ми постійно розвиваємося і продовжуємо радувати наших клієнтів широким асортиментом якісних товарів, високим рівнем обслуговування і професійними консультаціями по підбору одягу, взуття та аксесуарів для танців.

Для нас танець - це не просто робота, а улюблена справа. Тому, ми завжди можемо якісно проконсультувати Вас по підбору танцювального одягу і взуття для будь-якого виду танців.


Чому варто працювати з нами?

  • Якість

Ми гарантуємо високу якість всіх товарів в нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками танцювального одягу і взуття.

  • Великий вибір

Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для танців. Ми стежимо за новинками і трендами в танцювальній моді. Колекції постійно оновлюються.

  • Комфорт

 Зручні способи замовлення, оплати та доставки товару.

  • Доброзичливе обслуговування

Наші менеджери дадуть Вам професійну консультацію по підбору одягу і взуття для танців, а також необхідних аксесуарів.

  • Знижки

Ми пропонуємо дисконтну систему для наших клієнтів. Спеціальні ціни для партнерів і танцювальних колективів.


Багато покупців і організацій вже стали нашими постійними клієнтами. Ми завжди раді почути Ваші пропозиції з приводу поліпшення сервісу і роботи магазину.

Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині. Приємних покупок!


Графік роботи:

Понеділок - п'ятниця: з 10:00 до 18:00,

субота - неділя: вихідний.


Наші контакти:

Тел. + 38 (063) 027-83-08

E-Mail: zakaz@elidance.com.ua