Умови угоди

Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину.

Інтернет-магазин https://elidance.com.ua (далі - Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. Основні положення.

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі "З умовами Угоди згоден" при оформленні замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині одягу може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити товар. Якщо Покупець не згоден з умовами Угоди, він зобов'язується не користуватися цим інтернет-магазином. Розміщення замовлення в Інтернет магазині означає, що Покупець ознайомлений з цією угодою, розуміє і приймає його повністю і беззастережно.

2. Інформація про товари.

2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Реєстрація.

3.1. Оформити Замовлення в Інтернет-магазині можуть як зареєстровані Покупці, так і не зареєстровані.

3.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті https://elidance.com.ua. Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

3.3. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

3.4. Покупець, що реєструється в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіна і пароля. Передача Покупцем логіна і пароля третім особам заборонена.

4. Прийом і обробка замовлень.

4.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту https://elidance.com.ua, а також по телефону +38 (063) 027-83-08.

4.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 10.00 до 18.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення на протязі 1 робочого дня. Якщо замовлення зроблене в неробочий час або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем у найближчий робочий час.

4.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати і доставки.

4.4. Обробка замовлення займає від 1 до 7 робочих днів.

4.5. Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення (по телефону або через електронну пошту). Якщо замовлення було оформлено, але підтвердження не було отримано, слід терміново зв'язатися з представником інтернет-магазину.

4.6. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.7. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

5. Доставка і оплата.

5.1. Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка і оплата".

5.2. Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення, і т. д.), або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет-магазин https://elidance.com.ua не бере на себе ніяких зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення зв'язавшись з оператором інтернет-магазину https://elidance.com.ua.

6. Перевірка доставленого товару.

6.1. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару. Якщо при отриманні замовлення  виявлен невідповідний замовленням продукт,  Інтернет-магазин гарантує надіслати належний товар з бескоштовною доставкою.

7. Умови угоди.

7.1. Інтернет-магазин https://elidance.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду .

7.2. Інтернет-магазин https://elidance.com.ua зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

7.3. Інтернет-магазин https://elidance.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

7.4. Інтернет-магазин https://elidance.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.